Pediküür

 • PEDIKÜÜR

  Pediküür lõdvestab jalgu ja annab neile kerguse. Pediküür on hügieeniprotseduur, mida tuleks teha aastaringselt ja seda mitte ainult ilule, vaid ka tervisele mõeldes. Hoolduse käigus töödeldakse jalataldu, lisaks hooldatakse küünenahad ja antakse küüntele sobiv kuju.

 • SPA PEDIKÜÜR

  SPA PEDIKÜÜR on tõeliselt nauditav hooldus teie jalgadele. Hoolduse käigus kooritakse jalad ning masseeritakse neid õli või kreemiga. Massaažile järgneb mask ning lõpuks töödeldakse küünenahad ja antakse küüntele sobiv kuju. SPA PEDIKÜÜR sobib eriti hästi väsinud jalgadele.

 • VARBAKÜÜNTE LAKKIMINE
 • PÜSILAKIGA / GEELPEDIKÜÜR

  Viimastel aastatel on üha populaarsust kogunud varbaküünte katmine geeliga . Varbaküüsi tavaliselt ei pikendata, vaid kaetakse õhukese geelikihiga. Geel seisab varbaküüntel 6-8 nädalat kaunina, kuna varbaküüned ei kasva nii kiiresti kui sõrmeküüned. Paljud naised on avastanud, et ka küünelakk püsib kunstküüntel kauem veatuna kui naturaalsetel küüntel. Samuti on võimalik kasutada küünelaki asemel hoopis värvilisi geele, nii jääb ära tülikas küünelaki kuivamise ootamine. Seepärast sobib geelpediküür ideaalselt ka talveperioodi jalahoolduseks. Samuti sobib ta väga hästi vigastatud küünte puhul defekti korrastamiseks. Lisaväärtuseks on ka see, et geeliga kaetud varbaküüs ei ole terava servaga ning seetõttu ei lõhu sukki-sokke. Geelpediküür ei vaja igapäevaselt muud hooldust, kui vaid tavaline jalgade ja küünenahkade kreemitamine-õlitamine. Geeliga kaetud varbaküüned on kaunid umbes 2 kuud, sest küünelakk püsib küüntel seni kuni välja kasvab. Vajadusel võib väljakasvanud küünt ise lühemaks viilida. Soovitav hoolduste intervall on siiski iga 6-8 nädala tagant, et tulemus püsiks maksimaalselt perfektne.

 • VARBAKÜÜNTE LAKIMINE PÜSILAKIGA

  Protseduuri sees ei ole pediküüri.

 • PÜSILAKI VÄRVIVAHETUS VARBAKÜÜNTEL

  Protseduuri sees ei ole pediküüri.

Close Menu