Püsimeik

Püsimeik ehk mikropigmenteerimine on meik, mis püsib 3-5 aastat. Värvaine kantakse naha pindmisele kihile, mistõttu aja jooksul naha uuenemise käigus ja vanuse toimel värvipiment tuhmub.
See on ka peamine erinevus võrreldes keha tätoveerimisega, kus värviline tint kantakse sügavale nahakihti, kuhu see jääb alatiseks.
Püsimeigiga on võimalik täita kulmujoont, imiteerida kulmu karvakesi karvatehnikaga, värvida ära ripsmetevaheline kontuur, teha kaunis lainerjoon nii üla-kui alalaule ning kontuurida ja värvida huuled.

Protseduuri kirjeldus
Kosmeetik joonistab kontuurpliiatsiga ette sobivad jooned, et tekkiks kliendile parem ettekujutus lõpptulemusest. Valitakse sobivad püsivärvi toonid arvestades kliendi soovidega. Nahapind kaetakse eelnevalt tuimestava kreemiga ning spetsiaalse aparaadi abil kantakse värv naha pindmisele kihile.
Protseduuril kasutatakse vaid ühekordseid steriilseid nõelu.
Protseduur võib olla natukene valulik, kuid kuna kõigil on erinev valulävi siis ka protseduuri valulikkus on individuaalne.
Sõltuvalt valitud piirkonnast ja piirkondade arvust võtab püsimeigi tegemine aega 1,5 kuni 3 tundi.
Püsimeiki saab läbi viia juhul, kui kliendil ei ole vastunäidustusi:
kalduvus keloidarmide tekkele, kasvajad ,hepatiit( kõik vormid), HIV, põletikulised reaktsioonid nahal, psoriaas, rasedus ja rinnaga toitmine, südamehaigused.
Kordusprotseduur ehk korrigeerimine on soovitav teha 4-8 nädala möödumisel pärast protseduuri. Kahjuks vajab enamus püsimeigi protseduuridest korrigeerimist. See on tingitudsellest, et värvipigmet jaotub nahas ebaühtlaselt.
Kodune hooldus: järgneva 4-5 päeva jooksul tuleb kulmusid pühkida vees niisutatud vatipatjadega, huuli kreemitada Bebanthen salviga ning paistetunud silmadele võib teha külmakompresse.
Kaks nädalat ei ole soovitav koorikuid ära kraapida, käia saunas, solaariumis, ujumas ja päevitada. Kasutada pigmenteeritud kohtadel spetsiaalseid koorimiskreeme. Kui huultel on tehtud püsimeik,  siis mitte suudelda.

  • Kulmud karvatehnikas
  • Kulmud hajutustehnikas
  • Silmalainer
  • Ripsmete vaheline täitmine
  • Alumine silmalainer
  • Huulete kontuur / hajutusega
  • Huultetäitmine
  • Püsimeigi hooldus 1-3 jooksul sees peale protseduuri
Close Menu